253 Djamilla jurk cobalt/black | Mi Piace
Zoso Jurk Djamilla – Fris, vrouwelijk & boordevol zomerse flair
De Djamilla jurk van Zoso is een echte eyecatcher voor warme dagen. De kobaltblauwe basis met zwarte en witte accenten wordt tot leven gebracht door een uitgesproken print. Dankzij het trekkoord in de taille geef je de losvallende pasvorm eenvoudig een vrouwelijk silhouet.
Gemaakt van een zachte mix van viscose en elastaan, voelt deze jurk luchtig en comfortabel aan. De mouwloze snit en ronde halslijn maken het geheel zomers en tijdloos, terwijl de maxi-lengte (138 cm bij maat S) zorgt voor een elegante uitstraling.
Waarom jij deze jurk wilt hebben:
✔ Zomerse bladprint in krachtige kleuren
✔ Losvallende pasvorm met taillekoord
✔ Heerlijk zacht en ademend materiaal
✔ Perfect voor stranddagen, citytrips of tuinfeestjes
Details:
- Merk: Zoso
- Kleur: Kobalt Black White
- Materiaal: 80% viscose, 20% elastaan
- Ronde hals, mouwloos
- Trekkoord in de taille
- Lengte: ca. 138 cm bij maat S
- Pasvorm: Valt op maat
Stijltip:
Draag deze jurk met een paar slippers en een rieten tas voor een nonchalante beach look, of met wedges en een statement oorbel voor een avond op het terras.
Art: Printed dress
Vragen over betaling, levering en retournering? Die kun je hier even doornemen https://rootz69.nl/algemene-voorwaarden/


